Anlia - Fantasy povídky na FB

Anlia.cz

Moje výtvory

Obsah Kate :  Kate49

Sarah jí posílá pryč, že se ještě ozvou, ale já vím, že pokud má trochu zdravého rozumu, že jí nevezme. I když možná byla nejlepší. Z toho co viděla.

Ta druhá, no škoda mluvit. Když otevřela pusu, myslela jsem, že se rozesměju. Strašně pískala a nebylo jí rozumět. Nohu vyhodila jen k pasu, o provazu nemělo cenu ani mluvit.

„Promiň,“ řekla Sarah a mě bylo jasné, že o té před tím vážně uvažuje. Bude s ní práce, ale ne tolik jako s touhle. Té by musela zaplatit operaci hlasivek.

Zvednu se a jdu na místo, odkud odběhla plačící dívka. Stojím tam a připadám si jako idiot. kolikrát jsem to už zažila? Nechce se mi to ani počítat.

„Takže jsi přišla.“ Prohlásila Sarah a něco si poznamenala.

„Takže mě přeci jen chcete.“

„To se ještě uvidí, tak prosím.“ A kývla na mě.

Zhluboka jsem se nadechla a začala, stejně jako už tolikrát. Několik salt, dopředu dozadu, provaz, malá sestava a konec. Vrátila jsem se na místo a viděla jsem na nich jen překvapení. Trochu jsem naklonila hlavu.

„Něco bylo špatně?“ ale věděla jsem, že ne. Tohle bych udělala i ze spaní.

Sarah konečně zaklapla pusu a jako omráčená se podívala na dívku po pravici a kluka po levici. Ani jeden se netvářil moc inteligentně.

„Dáme ti vědět,“ vysoukala ze sebe, ale pak se vzpamatovala. „Ještě dneska.“

Přikývla jsem a vrátila se do šatny.

Holka tam pořád brečela a ačkoli jsem jí chtěla pomoct, jen při náznaku se rozbrečela ještě víc. „Přijdeš si jako by nic a všechno jen ničíš! To já jsem měla být roztleskávačka, jako moje máma, babička a prababička!“ znovu jsem se zachvěla, když jsem si představila, jak někdo takhle piští na tribuně.

„Je mi líto, ale tak můžeš udělat novou tradici.“

Rozplakala se znovu s novou silou a já už neměla, co bych ještě řekla. Druhá dívka už byla pryč a tak jsem jí následovala. Dívky mi bylo líto, ale nebyla jsem ta pravá, co by jí mohla pomoci, ale jakmile jsem vyšla na chodbu, věděla jsem, kdo to dokáže.

Stál tam vyhublý kluk s kostěnými brýlemi a pořád si je nervózně poposazoval na nose.


Komentáře k textu