Anlia - Fantasy povídky na FB

Anlia.cz

Moje výtvory

Obsah Svět lerků, anyků a menigů :  Poslední dotek261

Poslední dotek

Ajax zamrkal. „Viděla jsi to?“

„Jo,“ odpověděla stejně překvapená Gingi. „Prostě se objevili uprostřed tý díry a pak tam zahučeli.“

„Byla to Anlia, nebo se mi to zdálo?“

„No Merden to byl na sto procent.“

Podívali se na sebe, že to tak nemohou nechat a ještě horečnatěji se snažili najít Heela, ale nikde po něm nebylo ani stopy. Gingi se zastavila, když se vrátili na původní místo. „Co když je vážně,“ raději kývla směrem k díře, než aby řekla, že je mrtvý. Sice ho neznala, ale i tak jí pomohl a jen díky němu teď mohla být s Ajaxem.

„Kdybychom našli alespoň Zeelu, nebo i toho pitomýho Abelfa…“ posteskl si Ajax a hledal v zoufalých lidech někoho, kdo by jim mohl pomoci.

„Pane Bože!“ vykřikl a vyrazil směrem, kde zahlédl pohyb, ale nikdo jiný si toho nevšímal. Byl si jistý, že je tam pod padnutým stromem člověk. Musel se mu pokusit pomoct. Gingi mu byla v patách a když se k němu dostali dostatečně blízko, Ajax peprně zaklel.

„Ne!“ snažil se odhodit strom, ale bylo to spíš gesto, než že by skutečně mohl něco udělat. Heel měl posledních několik minut života a možná ani to. Téměř nedokázal mluvit, celé tělo měl zavalené, jen hlava a jedna ruka mu koukala.

„Kde je,“ jeho hlas se vytratil a Gingi přikývla, okamžitě se začala dívat mnohem pečlivě poblíž, jestli někde nenajde Zeelu.


Komentáře k textu